C0024T01 200 x 112     29 листопада 2018 року в закладі дошкільної освіти № 33 Святошинського району м. Києва відбувся методичний семінар «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти» для слухачів курсів підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Семінар організувала й провела старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології Пєчка Лариса Євгенівна.

У методичному семінарі взяли участь директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко В.П. викладачі кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

Колектив закладу дошкільної освіти № 33  гостинно зустрів учасників заходу. З теплими словами привітання до всіх присутніх звернулась Зражевська Л. В., головний фахівець з питань дошкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Любов Василівна підтримала наступність у роботі науковців НПУ імені М. П. Драгоманова і педагогів-дошкільників. Вона звернула увагу на те, що ЗДО № 33 «Дивограй» у травні 2018 року посів I місце серед закладів дошкільної освіти загального розвитку в II (міському) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних закладах. Директор «Дивограю» Паливода Ганна Володимирівна зазначила, що пріоритетним напрямом освітньої роботи закладу є фізкультурно-оздоровчий. Колектив багато уваги приділяє створенню здоров’язбережувального середовища та формуванню валеологічного світогляду й мотивації до здорового способу життя, культури здоров’я особистості дітей дошкільного віку.

DSCN2068 200 x 150 DSCN2126 200 x 150 DSCN2099 200 x 150

Директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко Володимир Петрович Сергієнко підтримав започаткування співпраці між закладами освіти. Володимир Петрович розповів про традиції університету, поділився майбутніми планами щодо подальшої взаємодії інституту та ЗДО.

DSCN2125 200 x 150     Пєчка Лариса Євгенівна, старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова, наголосила на тому, що формування, збереження і зміцнення здоров’я маленьких громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Батьків і педагогів передусім хвилює питання, як зміцнити здоров’я дітей. Потік різноманітної інформації та практичних порад надто великий і часто неефективний, оскільки, крім думок, потрібні реальні дії, щоденна кропітка праця батьків, вихователів і дітей, спрямована на зміцнення здоров’я. У закладі дошкільної освіти №33 створені сприятливі умови для особистісного становлення дітей, розвитку ціннісного ставлення до здоров’я.

Особливою родзинкою заходу було спільне виконання колективом закладу власних авторських пісень, а також сучасного ритмічного танцю під керівництвом музичного керівника Козак Наталії Олександрівни.

DSCN2144 200 x 150DSCN2154 200 x 150

В рамках роботи семінару інструктор з фізичного виховання Данілович-Курочкіна Вікторія Анатоліївна провела для всіх присутніх цікавий майстер-клас, на якому продемонструвала нетрадиційні інноваційні методи оздоровлення дошкільників.

DSCN2077 200 x 150DSCN2078 200 x 150

DSCN2086 200 x 150DSCN2090 200 x 150

Психолог закладу Корнелюк Тетяна Олексіївна також продемонструвала в інтерактивній формі цікаві методи й прийоми щодо оздоровлення дітей.

Левінець Н. В., доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології, активно долучилась до роботи семінару. Наталія Валентинівна провела майстер-клас «Технологія вимірювання енергопотенціалу особистості». Протягом семінару Левінець Н. В. енергійно виконувала всі практичні завдання, що пропонували фахівці, давала корисні рекомендації й поради щодо формування і зміцнення здоров’я дошкільників.

Всі учасники заходу отримали позитивний заряд бадьорості, багато вражень, теоретичних і практичних знань щодо впровадження інноваційних форм роботи для збереження здоров’я дітей. Захід закінчився спільною танцювальною композицією.