Консультації щодо організації та проведення підсумкової атестації відбудуться за таким графіком:

03.06.2020р. о 10 год. 15 хв.– для студентів денної форми навчання, групи ІV-А, ІІ-ДМС.

Технічний секретар: Волощенко Н.О.

Вхід у Гугл Міт за посиланням: meet.google.com/toa-yzma-jcq

04.06.2020р. о 10 год. 15 хв.– для студентів заочної форми навчання, групи ІV-ЗДМС (1,10 р.н.), ІV-ЗМСД (2, 10 р.н.).

Технічний секретар: Гладишенко Г.Ю.

Вхід у Гугл Міт за посиланням: meet.google.com/hrt-hpei-fgj

05.06.2020р. о 10 год. 15 хв.– для студентів заочної форми навчання, групи ІV-ЗА, ІV-ЗБ.

Технічний секретар: Поліщук К.М.

Вхід у Гугл Міт за посиланням: meet.google.com/zjr-rshu-ecq

Увага Google Meet

0001день дошкілля

З 06 квітня по 03 травня 2020 року студенти IV і ІІ (скорочений термін навчання) курсів денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» проходили виробничу практику зі спеціалізацій  «Практична психологія»,   «Початкова освіта», «Середня освіта (мова та література (англійська))», «Логопедія» та «Інклюзивна освіта».

У зв’язку із введенням протиепідемічного режиму, практика проходила дистанційно, і студенти спробували опанувати необхідні практичні навички, використовуючи весь спектр сучасних інноваційних технологій, які широко застосовуються  закладами освіти. Зокрема,  вивчення відео занять, режимних моментів, різних форм корекційно-розвивальної роботи, історій окремих родин, які діляться власним досвідом «входження» в інклюзивне освітнє середовище, а також уроків, що розташовані на сайтах закладів освіти, в соціальних мережах, YouTube допомогло студентам зорієнтуватися у напрямах і завданнях  майбутньої професійної діяльності.

Вони активно аналізували представлені у відкритому доступі приклади занять/уроків, різних видів ігор, дозвілля, самостійної діяльності дітей; вправлялися в самостійному складанні методичних розробок, удосконалювали навички структурування змісту, реалізації визначеної мети та завдань конкретної форми роботи з дітьми; створювали добірки практичних завдань для розміщення на сайті закладу освіти; вивчали актуальні питання, які турбують сучасні родини, ознайомлювалися з досвідом консультування батьків, представленим на сайтах ЗДО і батьківських форумах, для складання власних тематичних консультацій у вигляді презентації. Свої творчі розробки та відеозвіти студенти-практиканти мали можливість розмістити на платформі Google Classroom.

фото1  фото2

MyCollages

фото 6 фото7фото 8

7 травня 2020 року в рамках звітно-наукової студентської конференції «Освіта і наука – 2020» факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова  на платформі Zoom відбулося секційне засідання «Сучасні методики та технології дошкільної освіти».

Онлайн-засідання розпочалося зі вступного слова завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора І. О. Луценко,  яка привітала  всіх учасників і гостей заходу та побажала плідної роботи й цікавих наукових дискусій. До студентів-науковців також звернулася завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України О. Д. Рейпольська. У своєму виступі  вона ознайомила студентів із основними напрямами наукової діяльності  лабораторії, зокрема розробленням концептуальних засад модернізації системи дошкільної освіти – Концепції освіти дітей раннього та дошкільного віку. Модератором заходу виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти Н. В. Левінець.

Різноманітна тематика доповідей молодих науковців, їх змістовність, наповнення цікавими творчими розробками та експериментальними знахідками  презентували широке коло зацікавлень студентів проблемами сучасної дошкільної педагогіки,  викликали  жваве обговорення як у чаті, так і безпосередньо, та засвідчили високий рівень наукової  активності студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»  факультету педагогіки і психології.

MyCollagesсекція

06 травня 2020 року відбулося пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова «Освіта і наука – 2020» на платформі Zoom, на якому виступила магістрантка І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Коваль Юлія Олександрівна з доповіддю на тему «Інноваційні методи ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з народною казкою» (науковий керівник – доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти Поворознюк С. І.).

200030300912 106997 коваль юля