7 травня 2020 року в рамках звітно-наукової студентської конференції «Освіта і наука – 2020» факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова  на платформі Zoom відбулося секційне засідання «Сучасні методики та технології дошкільної освіти».

Онлайн-засідання розпочалося зі вступного слова завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора І. О. Луценко,  яка привітала  всіх учасників і гостей заходу та побажала плідної роботи й цікавих наукових дискусій. До студентів-науковців також звернулася завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України О. Д. Рейпольська. У своєму виступі  вона ознайомила студентів із основними напрямами наукової діяльності  лабораторії, зокрема розробленням концептуальних засад модернізації системи дошкільної освіти – Концепції освіти дітей раннього та дошкільного віку. Модератором заходу виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти Н. В. Левінець.

Різноманітна тематика доповідей молодих науковців, їх змістовність, наповнення цікавими творчими розробками та експериментальними знахідками  презентували широке коло зацікавлень студентів проблемами сучасної дошкільної педагогіки,  викликали  жваве обговорення як у чаті, так і безпосередньо, та засвідчили високий рівень наукової  активності студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»  факультету педагогіки і психології.

MyCollagesсекція