Кандидат педагогічних наук, доцент

Навчальні дисципліни, які викладає: «Теорія та методика фізичного виховання дітей дошкільного віку», «Оздоровчі технології», «Інклюзивна освіта».

Науково-методичний доробок: Наталія Валентинівна має понад 40 публікацій з проблематики дошкільної освіти, інклюзивної освіти, професійної підготовки вихователів дітей дошкільного віку. Серед них навчально-методичні посібники, написані у співавторстві: «Фізичне виховання, основи здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку» (2013 р.) та «Науково-дослідна робота студентів за спеціальністю «Дошкільна освіта» (2013 р.), а також наукові та науково-методичні статті у фахових виданнях.

Сфера наукових інтересів: питання формування культури здоров’я дітей та педагогів, пошук дієвих шляхів виховання здоров’язбережувальної поведінки особистості.

У 1998 році закінчила навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Дошкільне виховання».

З 1998 року розпочала професійний шлях на кафедрі дошкільної педагогіки.

Зі студентських років цікавилася науковою роботою, закінчила аспірантуру при Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Результатом науково-дослідної діяльності в 2007 році став успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

У 2012 році Н. В. Левінець присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти.

Сьогодні Наталія Валентинівна Левінець обіймає посаду доцента кафедри методик та технологій дошкільної освіти.

Бібліографічні посилання у Google Scholar