06.03.19 року у межах проведення виробничої науково-педагогічної практики магістрантками факультету «Педагогіки і психології» групи 14 ЗМДІО (освітня програма «Дошкільна та інклюзивна освіта») Людвиченко Н. М. та Яценко М. Б. під керівництвом доцента кафедри «Методики та технології дошкільної освіти» Левінець Наталії Валентинівни на базі 4 курсу було проведено заліковий виховний захід (майстер-клас) на тему: «Традиційні способи виготовлення ляльки-оберега «Зернівка».

DSC 0560 200 x 112     фото 4 200 x 151     DSC 0555 200 x 112

Метою проведення заходу було виховати у студентів любов до рідного краю й родини, до праці майстринь-лялькарів, до матері й своєї Батьківщини, повагу до національної символіки і надбань попередніх поколінь, прагнення берегти й примножувати національні традиції та промисли, бажання вивчати культурну спадщину України. Домогтися глибокого осмислення студентами значення ляльки-зернівки в житті людини, вироблення духовної потреби берегти її як сімейний скарб, як оберіг.

фото 6 200 x 148     фото 1 200 x 146     фото 5 200 x 152

Захід пройшов у дружній, творчій атмосфері. Студенти зацікавлено виконували завдання, допомагали один одному. Результатом залишилися задоволені усі. А подарунком став чарівний «хоровод» ляльок-зернівок.