Семiнар Фото 2. 200 x 160     29 листопада 2018 року в межах науково-дослідного проекту «Психолого-педагогічний супровід виховання і розвитку дітей дошкільного віку з родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб», що здійснюється під керівництвом завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора І.О. Луценко, за підтримки  факультету інформатики, відбувся семінар-тренінг «Діагностика індивідуальних особливостей  та проектування індивідуального психолого-педагогічного супроводу розвитку дітей дошкільного віку з родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб» для психологів закладів дошкільної освіти м.Києва.  Ведучий семінару – доктор психологічних наук, професор кафедри теоретичної та консультативної психології В.Кузьменко.

У ході семінару  керівником проекту І.Луценко було презентовано навчально-методичний посібник «Психолого-педагогічний супровід виховання і розвитку дітей дошкільного віку з родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб: концепція, методика, технології», підготований науковим колективом проекту.

Семiнар. Фото 4 200 x 155     Семiнар. Фото 3. 200 x 194     Семiнар. Фото 5 200 x 155

Формат семінару-тренінгу охопив ознайомлення з технологією врахування індивідуальних особливостей розвитку дітей із родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, структурою та методикою розроблення індивідуальних освітніх програм. Командні форми роботи, використання елементів ділової гри, проектні завдання сприяли створенню творчої, професійно зацікавленої атмосфери та забезпечили високу продуктивність навчання. Формат семінару-тренінгу охопив ознайомлення з технологією врахування індивідуальних особливостей розвитку дітей із родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, структурою та методикою розроблення індивідуальних освітніх програм. Командні форми роботи, використання елементів ділової гри, проектні завдання сприяли створенню творчої, професійно зацікавленої атмосфери та забезпечили високу продуктивність навчання.

Семiнар