8 жовтня 2019 року студенти IV курсу спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за ініціативи доцента кафедри методик та технологій дошкільної освіти С. І. Поворознюк відвідали Музейно-виставковий центр «Музей історії міста Києва».

1 optimized

Під час інтерактивної екскурсії-квесту студенти ознайомилися з історією міста Києва від його виникнення до сучасних днів. Науковий співробітник музею не тільки цікаво та захоплююче розповідала про  основні етапи  становлення столиці України в різні історичні епохи, про життя киян за часів Київської Русі, доби козаччини, епохи Відродження тощо, а  й зосереджувала увагу  майбутніх вихователів на важливих для кожного історичного етапу  артефактах, особливостях їх створення і використання. Особливо сподобалося студентам виконувати дослідницькі завдання, запропоновані екскурсоводом, в яких вони мали можливість уявити себе  науковцем-етнологом.

2 optimized        3 optimized         4 optimized

5 optimized         6 optimized          7 optimized