Дорогі першокурсники! Професорсько-викладацький колектив кафедри методик та технологій дошкільної освіти вітає вас зі вступом до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що посідає провідне місце серед педагогічних закладів вищої освіти в Україні й цього року відзначив свій 185-літній ювілей.

Фото 1

Ви поповнили нашу дружну драгоманівську родину й обрали надзвичайно цікавий шлях до свого професійного становлення, який дозволяє зазирнути в чарівний світ дитинства, доторкнутися до дитячих душ і сердець, закласти в них найважливіші життєві цінності заради майбутнього України. Адже саме таке почесне й відповідальне завдання покладено на одну з найважливіших для майбутнього нашої держави професій – Вихователь.
   Здобути  всі потрібні для цього знання та навички вам допоможуть високопрофесійні фахівці, творчі та креативні викладачі нашого університету – вихідці з наукових шкіл видатних сучасних українських педагогів дошкільної освіти З. Н. Борисової, Л. В. Артемової, А. М. Богуш, І. О.Луценко та ін.
   Попереду на вас чекає активне й натхненне студентське життя, сповнене новими знайомствами та враженнями, наполегливою працею, сумлінним здобуттям знань, що буде запорукою вашого професійного та життєвого успіху.
     Тож бажаємо вам цікавих звершень у навчанні, активного особистісного розвитку, а ваші наукові перемоги нехай стануть міцним фундаментом у подальшому професійному становленні!

Фото 2         Фото 3