26 вересня 2019 року на факультеті педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

Свято розпочалось із привітання виконувача обов’язків декана факультету О. В. Матвієнко, яка наголосила на тому, що професія вихователя –  це вибір творчих і креативних людей, які прагнуть бути джерелом знань для дитини, її наставником, що вводить дитячу душу в світ добра, краси та творчості. Також теплими словами привітали всіх присутніх заступник декана з виховної роботи В. М. Тітяєв, завідувач кафедри методик та технологій дошкільної освіти І. О. Луценко,  завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Г. Г. Цвєткова.

foto1     foto2     foto3     foto4

Від початку дійства привабливі та енергійні ведучі покликали всіх присутніх у подорож світом Дошкілля. Під час подорожі гості насолоджувалися поетичним словом, присвяченим працівникам дошкільних закладів, танцювальними номерами та інсценівками з життя вихователів, презентованими творчими та талановитими студентами І, ІІ та ІІІ курсів, які здобувають освітній ступінь «Бакалавр» за спеціальністю «Дошкільна освіта».

foto5     IMG 16879ba56144e87959a0aa1eb939293b V